Своїми руками

Блокування реклами, Прибрати рекламу в браузері, Opera

Як прибрати рекламу в браузері? Розширення не знадобляться! Блокування реклами тепер вбудована в браузер Opera.

Набридла реклама в інтернеті? Opera — перший з великих браузерів, де з'явилася вбудована блокування реклами. Позбавтеся від настирливої ​​реклами, через яку багато сайтів так повільно завантажуються. Тепер для цього не знадобиться встановлювати спеціальні розширення.

Как сделать так чтобы не вылазили рекламы в браузере опера

Працює без установки розширень

Блокування реклами інтегрована в браузер Opera. Не потрібно нічого додатково встановлювати і налаштовувати — просто активуйте відповідну функцію в налаштуваннях браузера.

Якщо на певних сайтах реклама вам не заважає, ви можете вибірково відключити для них блокування.

Как сделать так чтобы не вылазили рекламы в браузере опера

Завантажуйте сайти відчутно швидше

Блокувальник реклами в Opera визначає, чи є на сторінці банери, спливаючі вікна та інша реклама відразу ж, як тільки ви даєте браузеру команду перейти на ту чи іншу сторінку. Таким чином, ми намагаємося заблокувати рекламу в браузері якомога раніше, а вам залишається тільки насолодитися тим, наскільки швидше без неї завантажиться сторінка.

За результатами наших тестів, Opera завантажує сайти до 90% швидше при заблокованій реклмми. Цей показник помітно вище, ніж при використанні браузера Opera в поєднанні з різними розширеннями для блокування реклами.

Как сделать так чтобы не вылазили рекламы в браузере опера

Тестируйте і порівнюйте

Ви можете самі перевірити, наскільки швидше та чи інша веб-сторінка завантажується без реклами, а також скільки саме рекламного контента було заблоковано. Результати тесту швидкості можна зберегти як скріншот, яким можна при бажанні поділитися.

Как сделать так чтобы не вылазили рекламы в браузере опера

Насолоджуйтеся інтернетом без реклами з браузером Opera!

admin