Своїми руками

Налаштувати сортування листів в папки в Outlook 2007, Департамент ІТ

Департамент ІТ

Може бути не всі знають що Outlook має дуже зручною системою сортування листів по папках. Якщо Вам приходять листи з різних компаній / людей, то можна створити структуру папок для того, щоб листи з кожної компанії лежали в окремій папці.

Наприклад, (Рис. 1) у мене створені папки для листів від колег.

Для створення правила автоматичного сортування листів клацніть правою кнопкою миші на листі, яке потрібно автоматично перемістити і виберіть пункт «створити правило»(Рис. 2).

Далі відзначте галочками поле «от:»І«Перемістити в папку:». Натисніть кнопку "вибір папки»І виберете папку зі списку, куди буде автоматично потрапляти лист.

Якщо такий папки немає, то натисніть кнопку «Створити …»Для того щоб створити папку. (Рис. 3)

натисніть «Ок». У вікні, поставте галочку і натисніть «Ок»(Рис. 4).

Після цього всі листи від цього відправника будуть приходити не в папку Вхідні, а в ту, яку Ви вибрали.

Якщо Вам необхідно налаштувати отримання листів від компанії Company c адресами Имя@company.ru, то можна налаштувати автоматичне сортування для всіх листів, які закінчуються на @ compamy.ru.

Для цього при створенні правила відзначте тільки галочку «Перемістити елемент в папку»І натисніть кнопку«додатково»(Рис. 5).

Далі виберіть пункт «Містять <текст> в адресі одержувача»(Рис. 6) і в нижньому полі натисніть на лінк <текст>.

Після цього введіть закінчення e-mail адреси (наприклад company.ru) і натисніть «Додати». Після цього натисніть «Ок»(Рис. 7).

Після цього натискайте «далі»Поки ця кнопка не стане сірою (неактивної). У вікні, виберіть пункт «Виконати це правило для повідомлень, які вже є в папці" та натисніть "Готово»(Рис. 8).

Все, правило створено. Тепер всі листи від компанії company будуть приходити не в папку Вхідні, а в ту, яку Ви вибрали. Аналогічно можна налаштувати сортування листів по безлічі інших параметрів (див. Рис. 6).

Прочитайте також:

Коментарі до статті:

Підкажіть, будь ласка, які необхідно виконати налаштування для того, що б кількість непрочитаних (нових) листів відображалося і в старших папках (в дереві папок).

Наприклад, що б поштові папки, коли прийшов новий лист в папку «Антон», виглядали так:

Тобтощо б було видно, що прийшов новий лист в підпапку при згорнутому дереві папок.

Допомогло! Спасиибо. Коротко і зрозуміло.

Дякуємо. Корисна стаття

При створенні правил обробки повідомлень перестає з'являтися оповіщення про новий лист (конверт в треї), може хто знає як вирішити цю проблему?

Ольга, в правилі обробки пошти треба разом з «перемістити папку» вказати «відобразити у вікні оповіщення».

Підкажіть, а як виконати зворотну дію, прибрати всі папки і щоб всі листи як і було спочатку, потрапляли в загальну папку входять?

Анастасія, Зайде в «Сервіс-Правила та оповіщення» і вилучили всі створені там правила — листи будуть потрапляти в папку «Вхідні».

Дякую за статтю! дуже допомогла

У мене після створення правила не з'являється конвертик на панелі завдань (в треї) при надходженні повідомлень в папки відмінні від «Вхідні». «Показати у вікні оповіщення» не допомагає, тому що виводить окреме модальное віконце, що дуже не зручно. Підкажіть, будь ласка: як відображати конвертик, при надходженні повідомлень для всіх папок?

Як скасувати «створене правило»

я зробив кілька разів і тепер приходить від цього Майла кілька повідомленні однакового змісту

@Ruslan, зайде в «Сервіс-Правила та оповіщення» і видаліть створені там зайві правила.

А що там зайве? У мене дві поштові скриньки. І листи упорядковано відповідно до даними поштових скриньках. А потрібно, щоб все падали в Особисті папки. Якщо чесно, я так і не зрозуміла, як потрібно налаштувати.

Привіт Департамент IT. Під час налаштування сортування листів тільки вже вихідних зіткнувся з такою проблемою. крок №1 вибираю застосувати це правило коли відправлені повідомлення адресовані «ім'я». Тут все вірно, вибираю на кроці №2 папку, однак з'являється умова перемістити копію в папку ім'я. Чомусь немає звичайного переміщення, при виборі цієї умови листи все дублюються в відповідних папках кому відправлені і в загальній «відправлені», як зробити без умови «копії …»

Так, дійсно, для вихідних листів перемістити в іншу папку можна тільки копію. Причини, за якими так було зроблено, ми не знаємо.

Скажіть будь ласка, а як зробити, щоб всі листи потрапляли в іншу папку?

Підкажіть будь ласка, створила папку (до прімеру1), потім створила правило що всі листи від відправника з певною адресою повинні падати в вищевказану папку.Всі раніше прийшли листи впали в цю папку, а нові з цього ж адреси знову потрапляють в папку «Вхідні»

Добрий день. У нас в офісі пошта приходить на одну адресу упереміш, а читаємо на 2-х різних комп'ютерах.

Як я можу на своєму місці не переносити, а тільки копіювати посилання на лист, а сам лист залишалося в папці «Вхідні»? Дякуємо.

Добридень! підкажіть будь ласка як налаштувати Аутлук щоб вхідні листи дублювалися на особисту пошту (на mail.ru)

Добрий день, я створив правило як було вказано на сортування листів від колег і клієнтів, по кому то це працює, а за деякими все одно приходить в общак, як бути?

Підкажіть як зробити щоб листи падають у папку повідомляли про це спливаючих окном.а то висвічує тільки вхідні, а решта папки не видно, доводиться їх відкривати щоб побачити лист.

як можна видалити вміст всієї папки?

якомога вибрати листи за датою, потім видалити їх?

тобто хочу видалити листи до 1 серпня 2015 року допустимо?

все чітко і ясно! Дякуємо!!

При видаленні непотрібних листів, просто закреслюються і залишаються в списку … як зробити так, що б вони віддалялися в окрему папку. Дякуємо

Дякую за поради, реально допомогли! Тепер пошта ідеальна!

admin