Своїми руками

Як зробити з паперу меч: схеми і відео

Як зробити з паперу меч?

Для гри з дитиною, захопленим лицарськими боями, або в якості театрального реквізиту може знадобитися меч. Звичайно, дерев'яна шабля або меч виглядають солідніше, але і процес виготовлення такої зброї займе досить тривалий час. Набагато швидше і простіше зробити меч з паперу або картону, тим більше що ігри з ним будуть для дитини куди більш безпечними.

Клеїмо з паперу об'ємний меч

Щоб зробити з паперу меч нам знадобиться:

 • щільний лист (краще ватман або картон);
 • клей (його можна замінити степлером або скотчем);
 • канцелярське приладдя (олівець, ножиці і лінійка);
 • кольоровий папір або фольга для декорування готового меча.

Схема виготовлення паперового зброї

 1. Основна частина. Чим щільніше буде папір, тим міцніше вийде меч. Щоб готове вони не гнулося, його потрібно зробити рельєфним, для цього деталь на зрізі повинна вийти ромбообразний. Прямокутний лист бажаної ширини і довжини складаємо уздовж гармошкою, щоб вийшло 8-9 рівних по ширині поздовжніх смуг. Вісім з них складаються один в одного, а дев'ята буде служити для фіксації. Змастивши клеєм 4 ребра, складаємо лист вигином на вигин.

 1. Фіксують деталі. Щоб основна фігура не розгорталася і була міцніше, необхідно виготовити фіксують деталі. Для цього слід зробити креслення, як показано на малюнку, при цьому сторона межі основної деталі повинна бути рівною довжині боку фіксує деталі (а1 = а2). Таких ромбів потрібно зробити два, щоб закріпити їх з обох кінців основною заготовки.

 1. Вістря меча. Його ми робимо з окремо заготовленої піраміди з ромбом в підставі, керуючись малюнками. Її ми будемо клеїти до фіксуючого ромбу з однієї зі сторін майбутнього меча.

 1. З'єднуємо деталі. Основну частину меча з'єднуємо з двома ромбиками, приклеюючи їх по обидва боки заготовки, і вістрям за допомогою клею.

 1. Рукоятка меча. Квадратний аркуш паперу, довжина сторін якого дорівнює 4 * а1 (див. Рис. 1), загортаємо, відповідно до малюнків, щоб вийшов куточок. Один край склеюємо, приміряємо до основної заготівлі меча, зробивши надрізи у кінчика куточка по лініях згину. Краї загортаємо назовні, і, змастивши їх клеєм з внутрішньої сторони, закріплюємо на основній фігурі.

 1. Декорування.Обертаємо лезо готового меча фольгою, акуратно загорнувши її краю на кінчику вістря. Вирівнюємо межі, проклеюємо стики. Руків'я меча прикрашаємо кольоровим папером або робимо аплікацію.

Так ми зробили гарний об'ємний меч своїми руками, використовуючи папір.

Як зробити з паперу меч з майнкрафт?

Дотримуючись нескладної інструкції, представленої в наступному відео, можна трохи відмінним способом, витративши зовсім небагато часу, зробити паперовий меч з майнкрафт. Запевняємо, що це ефектне об'ємне виріб з паперу, що копіює алмазний меч з гри, викличе бурю позитивних емоцій як у зовсім молодих, так і вже дорослих шанувальників Minecraft.

Конструюємо меч в техніці орігамі

Зробити меч можна і скориставшись технікою орігамі. Для цього нам знадобиться аркуш паперу квадратної форми.

 1. По черзі згинаємо лист спочатку горизонтально, потім вертикально і по обох діагоналях. Складаємо квадрат по горизонталі, потім по вертикалі, після чого у нас вийде подвійний квадрат з діагональним прогином. Бічні частини отриманого квадрата загинаємо до середини.

 1. Складені частини фігури розправляємо, а потім розкриваємо верхній шар, потягнувши за нижній кут. По лініях перегину складаємо бічні сторони ромба всередину.

 1. Згинаємо бічні кути ромба до середини фігури і перевертаємо її зворотною стороною. Складаємо кути квадрата, як показано на малюнку.

 1. Розкладаємо кути в початкове положення, заправляючи їх всередину по лініях отриманих згинів.

 1. Знову перевертаємо деталь. Формуємо лезо майбутнього меча, склавши бічні кути крайнього шару паралельно осі у напрямку до центру, при цьому кути повинні поєднатися з лінією осі. Знову перевертаємо деталь і складаємо клини до центру.

 1. Перевертаємо заготовку і розправляємо клини, притиснуті у центру. Відводячи нижній кут вправо, розкриваємо деталь. Нижню частину отриманого трикутника сполучаємо з вертикальною віссю деталі.

 1. По лініях перегину складаємо форму, що нагадує кроляче вухо, відкладаємо її вниз і формуємо аналогічну деталь в лівій частині.

 1. Щоб виділити рукоять, відводимо нижній кут деталі вправо, прогнув його по діагональним лініях.

 1. Проробивши подібні дії з обох сторін, отримуємо огорожу рукояті від леза меча. Перевертаємо деталь.

 1. Складаємо нижні кути вироби до центру, загинаємо промені огорожі, зігнувши їх кінці догори.

Цю ж послідовність дій по виготовленню самурайського меча можна подивитися на відео:

Найпростіша схема дитячого меча з картону

Є дуже швидкий спосіб, для якого знадобиться паперовий лист, олівець і ножиці.

 1. Намалюйте на картоні обрис майбутнього меча в 4-х примірниках.
 2. Виріжте шаблони і склейте їх між собою, щоб виріб вийшов товщі.
 3. Для декорування можна використовувати кольоровий папір або фломастери.

Готово! Можна приступати до гри в піратів!

Меч-ніндзято як у черепашок-ніндзя

Щоб зробити з паперу меч ніндзя, потрібно приготувати:

 • піваркуша кольорового паперу жовтого кольору;
 • піваркуша кольорового паперу коричневого кольору.

Виріб робимо за наступним алгоритмом:

 1. Складаємо навпіл жовтий лист, щоб визначити його середину. Після цього, знову розправивши аркуш паперу, звертаємо його бічні сторони тричі до серединному прогину. Складаємо вийшла заготовку ще раз навпіл.

 1. Рукоять робимо з коричневого листа, який розрізаємо в пропорції 2: 1.

 1. Більшу частину відрізу підгинаємо з обох кінців: зліва — вгору, праворуч — всередину. Ширина згину не повинна перевищувати 1 см.

 1. Обертаємо загнутий раніше лист навколо одного з країв жовтого клинка і склеюємо. Також формуємо рукоять із решти малої частини листа, закрутивши її навколо протилежного краю жовтої заготовки.

 1. Вирізаємо з коричневої папери невеликий прямокутник, по ширині перевершує ширину клинка в 2-3 рази. Робимо проріз і надягаємо через неї сам клинок. Вийшло огорожу для руки — гарда.

 1. Меч ніндзя (ніндзято) як у черепашки Леонардо готовий!

Прихований картонний меч для ігор в стилі Assassin's Creed

Для виготовлення реквізиту для дитячої гри в ассасинов буде корисним наступне відео. Використовуючи представлену в ньому схему, можна легко і швидко зробити для дитини прихований ассасінскій клинок з картону подібний до того, що використовується в комп'ютерній грі Assassin's Creed.

admin